» Novinky:

10.12. 2018 - Nominace MČR U19, Vánoční turnaj, komentář turnaj Hradec Králové
Aktuální stav přihlášek Lasvit vánoční turnaj

8. 12. 2018 Turnaj U9-U11 - Montas Hradec Králové

Ve složení Sofinka Kerplová, Kája Tomešová, Lůca Pszyková a Tobík Bednář jsme se 8. prosince 2018 zúčastnili turnaje v Hradci Králové.
V turnaji, kde ze skupin postupoval do pavouku pouze vítěz získala v kategorii U9 Sofinka krásné 2.místo. V kategorii U11 a U13 se nejlépe dařilo Káje, která byla 2. ve skupině, Tobík skončil na 4. místě ve skupině a Lucka v kategorii U13 D na 3. místě. 
Všem hráčům patří velká pochvala.

...celý text...
Vloženo: 12.12.2018, 20:27 | Zobrazeno: 2x |

2. 12. 2018 Nation to Nation - Pécs

Honza Rázl se jako člen českého Talent Teamu podílel na zisku pátého místa našeho reprezentačního družstva na mezinárodním turnaji v maďarské Pécsi.
Podrobnosti najdete na svazovém webu - Turnaj Nation to Nation

Vloženo: 3.12.2018, 20:57

1. 12. 2018 1. liga dospělých, 2. kolo - BK TU v Liberci

Družstvo Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci odehrálo v sobotu v hale TU v Liberci     - Harcově 2. kolo 1.celostátní ligy smíšených družstev s družstvy TJ Slovan Vesec a SK Prosek Praha. Liberecké družstvo hrálo v sestavě hrající trenér Mirko Šída, Jakub Zahrádka, Filip Marek,  Jana Nejedlová se slovenskými posilami Jurajem Vachálkem a Angelikou Vargovou uhrálo jednu remízu.

...celý text...
Vloženo: 3.12.2018, 13:14 | Zobrazeno: 56x

25. 11. 2018 OP U19 - Super Stars Most

V neděli 25. listopadu pořádal oddíl Super Stars Most ve své domovské hale poslední z oblastních přeborů sezóny 2018, kategorie U19. Klubovým kočárem s novým designem se o postupy na republiku vydali bojovat Filip Marek, držitel divoké karty Honza Kubáček, Standa Mrskoš, Mára Skalák a z děvčat Háňa Stejskalová, Kačka Mizerová, Bára Čvančarová a Terka Charyparová.
Titul Oblastních přeborníků si přivezli Filip, Honza a Terka.

...celý text...
Vloženo: 2.12.2018, 21:50 | Zobrazeno: 58x |

17. 11. 2018 OP U17 - Baník Most

Oblastního přeboru kategorie U17 s zúčastnili Jan Rázl, František Beran, Stanislav Mrskoš, Klára Malcová, Eliška Šoljaková, Anna Muzikářová a Eliška Stejskalová. Celkem jsme si přivezli šest medailí.

...celý text...
Vloženo: 28.11.2018, 22:54 | Zobrazeno: 67x | |
...starší novinky