» Novinky - Detail novinky:

4. 9. 2012 - Rozdělení dětí do tréninkových skupin

Přinášíme upřesněné rozdělení dětí na jednotlivé tréninky a rozdělení "výběrovky" žáků do skupin. Případné dotazy a konzultace směřujte na trenéra Michala Ježka.
Podrobné informace najdete po rozkliknutí celého článku.
POZOR! První trénink v hale TU ve středu 18:00 - 19:30 bude 12. září 2012.

Mladší žáci + starší žáci              ZŠ Barvířská pondělí 18:00 - 19:30
Matyáš Beran, Michal Červinka, Tomáš David, Tomáš Glázr, Jan Krchňák, Tomáš Marhold, Daniel Rybář, Matyáš Pavel, Kryštof Uhrin, Prokop Uhrin, Veronika Buriánová, Natálie Chundelová, Klára Kalíková, Tereza Kalíková, Tereza Karásková, Nikola Karlová, Barbora Králová, Aneta Králová, Tereza Koprnová, Andrea Nováčková, Barbora Pospíšilová, Kateřina Štelzigová, Edita Talavášková, Anna Vokurková
Po dohodě s trenérem: Lukáš Lukšík, Kateřina Glázrová, Šárka Lanková

Přípravka (probíhá nábor)            ZŠ Barvířská středa 17:00 - 18:30
Matyáš Beran, Tomáš David, Matěj Hlaváč, Štěpán Líbal, Daniel Rybář, Adam Plachý, Vítek Schlesinger, Tomáš Vrabec, Veronika Buriánová, Kateřina Čermáková, Tereza Karásková, Nikola Karlová, Tereza Koprnová, Karolína Pleštilová, Kateřina Štelzigová, Edita Talavášková, Anna Vokurková

Žáci + dorost                                   Hala TU Liberec Harcov středa 18:00 - 19:30
Michal Červinka, Jan Krchňák, Lukáš Lukšík, Tomáš Marhold, Matyáš Pavel, Kateřina Glázrová, Natálie Chundelová, Klára Kalíková, Tereza Kalíková, Šárka Lanková, Andrea Nováčková

Žáci - výběr
Skupina A1
= 4 chlapci + 4 dívky
Ondřej Čáslavský, Jan Kubáček, Lukáš Mádle, Filip Marek
Kateřina Charyparová, Tereza Charyparová, Tereza Míšková, Šárka Žďánská
Skupina A2 = 2 chlapci + 8 dívek
Tereza Ticháčková, Magdalena Plšková, Kateřina Procházková, Šárka Líbalová, Jakub Strouhal, Adam Pospíšil, Zuzana Mizerová, Soňa Hořínková, Kristýna Haringová, Kateřina Mizerová
 
Rozdělení tréninků:
Skupina A1         Pondělí ZŠ Jabloňová           18:30 - 20:00
                              Středa ZŠ Barvířská               18:30 - 20:00 (společně s A2, sraz 18:15)
                              Čtvrtek Tipsport Aréna           17:30 - 19:00

Skupina A2        Pondělí ZŠ Jabloňová            18:00 - 19:30
                             Středa ZŠ Barvířská                18:30 - 20:00 (společně s A2, sraz 18:15)
                             Čtvrtek Tipsport Aréna            18:30 - 20:00


« Zpět

Vloženo: 4.9.2012, 19:59 | Zobrazeno: 1836x