» Archiv - Výsledky sezóny 2011/2012:
DatumPopisKe stažení
3.6.2012Turnaj reg. výběrů U15 Falco Cup 2012 VSK Slavia TU LiberecVýsledky
20.5.2012Yonex Cup U7 - U14 So Radotín PrahaVýsledky
19.5.2012MČR veteránů VSK Slavia TU LiberecVýsledky
12.5.2012GP C dospělí Super Stars MostVýsledky
5.5.2012KP U15 Slovan VesecVýsledky
22.4.2012GP A dospělí VSK Slavia TU LiberecVýsledky
14.4.2012OP U13 Baník MostVýsledky
31.3.2012GP C U13 Velikonoční turnaj Goram TepliceVýsledky
25.3.2012KP dospělí VSK Slavia TU LiberecVýsledky
24.3.2012OP U15 Slovan VesecVýsledky
10.3.2012GP C U13 Chemička Ústí n.L.Výsledky
4.3.2012GP A dospělí PlzeňVýsledky
3.3.2012KP U17 VSK Slavia TU LiberecVýsledky
26.2.2012GP D U13 VSK Slavia TU LiberecVýsledky
25.2.2012GP C dospělých VSK Slavia TU LiberecVýsledky
19.2.2012GP C U17 Goram TepliceVýsledky
18.2.2012U9 - U11 Memoriál Zd. Kožešníka Slovan vesecVýsledky
5.2.2012OP družstev žáků - 2. kolo Slavia TU LiberecVýsledky
29.1.2012OP družstev dospělí 3. kolo TJ ProboštovVýsledky
29.1.2012OP družstev dospělí - tabulka po zákl. částiVýsledky
28.1.2012KP U13 Slovan VesecVýsledky
21.1.2012Otevřený U9 - U13 So Polabiny PardubiceVýsledky
15.1.2012GP A dospělí Český TěšínVýsledky
7.1.2012GP D U17 - VSK Slavia TU LiberecVýsledky
7.1.2012OP dospělí TJ ProboštovVýsledky
17.12.2011OP družstev dospělí 2. kolo Slovan VesecVýsledky
17.12.2011GP C U15 Goram TepliceVýsledky
17.12.2011Vánoční turnaj U9 - U11 VSK Slavia TU LiberecVýsledky
10.12.2011GP D dospělí TJ ProboštovVýsledky
10.12.2011GP C U13 Super Stars MostVýsledky
3.12.2011GP D U13 Slovan VesecVýsledky
3.12.2011OP družstev dospělí 1. kolo Goram TepliceVýsledky
26.11.2011GP D U15 VSK Slavia TU LiberecVýsledky
20.11.2011OP družstev žáků - 1. kolo Slovan VesecVýsledky
19.11.2011GP C U13 VSK Slavia TU LiberecVýsledky
13.11.2011GP C dospělí Slavia TU LiberecVýsledky
13.11.2011Otevřený turnaj U9 - U13 Hamr PrahaVýsledky
6.11.2011U11 - jednotlivci Český KrumlovVýsledky
5.11.2011U11 - družstva Český KrumlovVýsledky
30.10.2011GP A U19 SKB Český KrumlovVýsledky
29.10.2011Otevřený U9 - U13 Sokol Polabiny PardubiceVýsledky
29.10.2011GP B dospělí Baník MostVýsledky
16.10.2011GP C U19 Baník MostVýsledky
16.10.2011Compo Praha Extraliga badmin. družstevVýsledky
15.10.2011GP D U17 TJ Slovan VesecVýsledky
8.10.2011GP D U15 Slavia TU LiberecVýsledky
8.10.2011GP D U19 Slavia TU LiberecVýsledky
2.10.2011GP C U13Karakal Cup Goram TepliceVýsledky
1.10.2011GP C U17 Slovan VesecVýsledky
1.10.2011GP C dospělí Chemička Ústí n. L.Výsledky
25.9.2011GP D U13 Slavia TU LiberecVýsledky
25.9.2011GP D U17 Slavia TU LiberecVýsledky
25.9.2011GP A dospělí Memoriál ing. Holobradého PrahaVýsledky
17.9.2011GP C U15 Super Stars MostVýsledky
17.9.2011GP D dospělí Slovan VesecVýsledky
11.9.2011GP B dospělí - Benátecký pohár 2011Výsledky
11.9.2011U11 - Gefco Cup 2011 Goram TepliceVýsledky
10.9.2011GP D U15 Slavia TU LiberecVýsledky
10.9.2011GP C U19 Chemička Ústí n.L.Výsledky
3.9.2011GP D U19 VesecVýsledky