» Archiv - Výsledky sezóny 2012/2013:
DatumPopisKe stažení
2.6.2013Regionální výběry - Falco Cup 2013 VSK Slavia TU LiberecVýsledky
25.5.2013KP U17 - VSK Slavia TU LiberecVýsledky
18.5.2013U9 - U11 Kladno Cup, 3. kolo - BaC KladnoVýsledky
18.5.2013U9 - U11 Kladno Cup, finále - BaC KladnoVýsledky
11.5.2013MČR veteránůVýsledky
4.5.2013U9 - U11 Kladno Cup, 1. kolo - BaC KladnoVýsledky
28.4.2013GP A dospělých Memoriál Petra Sima - VSK Slavia TU LiberecVýsledky
27.4.2013U9-U11 Ještěd Junior Cup - Slovan VesecVýsledky
27.4.2013U7 - U14 Yonex Cup - Sokol Radotín Meteor PrahaVýsledky
21.4.2013U9 - U11 Kladno Cup, 1. kolo - BaC KladnoVýsledky
13.4.2013OP U15 - Super Stars MostVýsledky
7.4.2013OP U13 - VSK Slavia TU LiberecVýsledky
31.3.2013Victor Junior Cup BerlínVýsledky
30.3.2013OP družstev dospělých - Slovan VesecVýsledky
24.3.2013KP U15 - Slovan VesecVýsledky
17.3.2013GP B dospělí Jouda Cup - Astra ZM PrahaVýsledky
9.3.2013GP C dospělí - TJ ProboštovVýsledky
9.3.2013GP C U13 - Super Stars MostVýsledky
3.3.2013Velká cena města PlzněVýsledky
23.2.2013GP C U15 Goram Cup - BK Goram TepliceVýsledky
16.2.2013GP C U13 Memoriál Zd. Kožešníka - TJ Slovan VesecVýsledky
9.2.2013GP D U13 - Slovan VesecVýsledky
3.2.2013MČR dospělých - TJ Baník MostVýsledky
2.2.2013GP C U15 - VSK Slavia TU LiberecVýsledky
27.1.2013GP D U15 - VSK Slavia TU LiberecVýsledky
27.1.2013GP C U17 - Slovan VesecVýsledky
26.1.2013OP družstev dospělých - VSK Slavia TU LIberecVýsledky
19.1.2013GP D U17 - TJ Slovan VesecVýsledky
19.1.2013OP dospělí - VSK Slavia TU LiberecVýsledky
13.1.2013GP A dospělí - Mem. S. Krause Český TěšínVýsledky
12.1.2013GP C U13 - Goram TepliceVýsledky
16.12.2012Compo Praha extraliga badmin. družstev, 3. koloVýsledky
15.12.2012Otevřený GP C U13 - VSK Slavia TU LiberecVýsledky
15.12.2012LASVIT Vánoční turnaj U9 - U11 VSK Slavia TU LiberecVýsledky
8.12.2012GP D U13 - Slovan VesecVýsledky
2.12.2012GP D U17 - Slovan VesecVýsledky
1.12.2012OP družstev dospělí 2. kolo - Slovan VesecVýsledky
1.12.2012GP C U15 Karakal Cup - Goram TepliceVýsledky
17.11.2012GP C U15 - Chemička Ústí n. L.Výsledky
11.11.2012GP D U 15 - VSK Slavia TU LiberecVýsledky
11.11.2012U11 Czech talent družstva - SKB Český KrumlovVýsledky
11.11.2012U11 Czech talent jednotlivci - SKB Český KrumlovVýsledky
4.11.2012GP B dospělí Hradecký lev - Montas Hradec KrálovéVýsledky
28.10.2012GP B dospělí - Baník MostVýsledky
28.10.2012GP A U13 - Deltacar Benátky n. Jiz.Výsledky
20.10.2012GP C U13 Super Stars MostVýsledky
14.10.2012GP C U17 Baník MostVýsledky
13.10.2012RSL Cup U9 - U13 Polabiny PardubiceVýsledky
6.10.2012GP C dospělí TJ Slovan VesecVýsledky
29.9.2012GP C U15 Goram TepliceVýsledky
23.9.2012GP A dospělí - Mem. ing. Holobradého Praha Výsledky
22.9.2012GP D U13 VSK Slavia TU LiberecVýsledky
22.9.2012GP D U17 VSK Slavia TU LiberecVýsledky
9.9.2012GP A dospělí Benátecký pohár BSK Deltacar Benátky n.J.Výsledky
8.9.2012GP D U15 Slovan VesecVýsledky
8.9.2012U11 Goram TepliceVýsledky