» Nominace:

GP C U17 - SK Prosek Praha, neděle 26. 5. 2019, Hala ZŠ Praha-Vinoř

Nominovaní:
S. Mrskoš, K. Pleštilová, E. Stejskalová , A. Muzikářová, E. Šoljaková (bude ještě upřesněno kdo se dostal a kdo zůstal pod čárou)

Vedoucí: L. Stejskal

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim

GP C U19 Super Stars Most, sobota 25. 5. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

Nominovaní:
A. Chudoba, M. Skalák, H. Stejskalová, T. Charyparová, K. Mizerová

Vedoucí: Martin Marek

Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim

GP A U15 Německo Illmenau, sobota 25. 5. 2019,

    Nominovaní:
    Jan Rázl

    Vedoucí: Jan Rázl st.

    Družstva U15 Falco Cup 2019 - BK TU v Liberci, sobota 25. 5. 2019, hala TU Liberec

    Nominovaní:
    K. Malcová, N. Slabá (náhradnice)

    Vedoucí: Trenéři výběru Sev. kraje

    Poznámka: Sraz v hale

    MČR U11 - So Plzeň - Doubravka, sobota 18. 5. 2019, Tenisová hala v Dobřanech

    Nominovaní:
    Sofie Kerplová

    Vedoucí: Martina Kerplová

    Poznámka: Startovné hradí oddíl

    GP A U17 - Hamr Praha , sobota 18. 5. 2019, sportovní areál HAMR–Štěrboholy

    Nominovaní:
    Jan Rázl

    Vedoucí: Jan Rázl st.

    Poznámka: Startovné hradí oddíl

    GPD U13 + minibadminton U11 - SK Prosek Praha , sobota 11. 5. 2019, badmintonová hala Kralupy

    Nominovaní:
    A. Blažková, E. Králová, K. Tomešová

    Vedoucí: bude upřesněno

    Poznámka: sraz u čerpací stanice Čermák

    GP A U15 - VK Badminton Aš, sobota 11. 5. 2019, Sportovní hala Aš

    Nominovaní:
    J. Rázl, K. Malcová

    Vedoucí: J. Rázl st.

    Poznámka: Odjezd v pátek odpoledne dle dohody, startovné hradí klub

    GP C U15 - Sokol BC RSC Brno-Tuřany , neděle 5. 5. 2019, Sportovní hala Brno-Tuřany

    Nominovaní:
    N. Slabá

    Vedoucí: I. Meloun

    Poznámka: odjezd dle dohody

    GP D U15 - Chemička Ústí n.L., sobota 4. 5. 2019, Hala UJEP

    Nominovaní:
    V. Marek, M. Nidrle, E. Králová, K. Tomešová

    Vedoucí: Sraz u čerpací stanice PRIM

    Poznámka: Martin Marek

    GP A U19 - SK Brno Slatina, sobota 4. 5. 2019, X Arena Brno

    Nominovaní:
    Filip Marek

    Vedoucí: bude upřesněno

    Poznámka: Sraz v pátek dle dohody, startovné hradí klub

    GP A U13 - Super Stars Most, sobota 4. 5. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

    Nominovaní:
    O. Beran, D. Kerpl

    Vedoucí: Jan Koňas, Martina Kerplová

    Poznámka: Sraz u čerp. stanice Čermák, startovné hradí klub

    Turnaj U11 - Chemička Ústí nad Labem, neděle 28. 4. 2019,

    • Sraz: 6:30
    • Startovné: 100 Kč

    Nominovaní:
    V. Pětioký, K. Škaloud, A. Blažková, S. Kerplová

    Vedoucí: P. Kerpl, T. Vejvarová

    Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

    GP C U15 - Deltacar Benátky nad Jizerou, neděle 28. 4. 2019, CR Project badmintonové centrum, Benátky n/J

    Nominovaní:
    M. Miklošín, K. Keilová, A. Muzikářová, N. Slabá

    Vedoucí: Jan Koňas

    Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

    GP C U15 - ZpčBaS Plzeň, sobota 27. 4. 2019, tělocvična 25.ZŠ – Chválenická 17, Plzeň

    Nominovaní:
    N. Slabá

    Vedoucí: I. Meloun

    Regionální výběry U13 - Český Krumlov, sobota 27. 4. 2019, Hala SKB Český Krumlov

      Nominovaní:
      D. Kerpl

      Vedoucí: M. Kerplová

      Poznámka: Odjezd v pátek

      GP C U17 - Hamr Praha, sobota 27. 4. 2019, sportovní areál HAMR–Braník

      • Sraz: 6:45
      • Startovné: 360 Kč

      Nominovaní:
      F. Beran, S. Mrskoš, K. Malcová, K. Mizerová, E. Stejskalová

      Vedoucí: M. Šída

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim

      Gp C U15 - Super Stars Most, neděle 14. 4. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

      Nominovaní:
      N. Slabá

      Vedoucí: Vlastní

      Poznámka: Dle dohody

      GP D U13 - TJ Slovan Vesec:, sobota 13. 4. 2019, ZŠ Barvířská

      Nominovaní:
      T. Bednář, V. Marek, M. Nidrle, J. Hrnčířová, J. Ježková, S. Kerplová, K. Tomešová

      Vedoucí: Bude upřesněno

      Poznámka: Sraz v hale

      GP C U17 - Montas Hradec Králové, sobota 13. 4. 2019, Hala TJ Montas

      Nominovaní:
      S. Mrskoš, K. Malcová, E. Stejskalová, E. Šoljaková

      Vedoucí: Jan Koňas

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

      GPC U15 Open - TJ Hamr, neděle 7. 4. 2019, sportovní areál HAMR–Braník

      • Sraz: 6:45
      • Startovné: 360 Kč

      Nominovaní:
      D. Kerpl, M. Miklošín, K. Keilová, A. Muzikářová, N. Slabá, E. Šoljaková
      Propozice:
      http://www.tournamentsoftware.com/sport/regulations.aspx?id=3E777720-9282-464C-97A1-FFA521F11400

      Vedoucí: Lubor Stejskal

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM

      GPC U19 Open - TJ Chemička Ústí n. L., sobota 6. 4. 2019, Hala SPŠS Ústí n. L., Resslova

      Nominovaní:
      F. Beran, A. Chudoba, S. Mrskoš, (J. Rázl-v případě neúčasti na BEC U17), T. Charyparová, K. Malcová, K. Mizerová

      Vedoucí: Martin Marek

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM

      GPC U13 Open - TJ Slovan Vesec, sobota 6. 4. 2019, ZŠ Barvířská

      Nominovaní:
      O. Beran, V. Marek, M. Nidrle, J. Hrnčířová, S. Kerplová, E. Králová, K. Tomešová

      Vedoucí: M. Kerplová + 1

      Poznámka: Sraz v hale

      GP C U17 - BK TU v Liberci, sobota 30. 3. 2019, hala TU Liberec

      Nominovaní:
      F. Beran, F. Böhm, Š. Červený, Š. Hanuš, M. Miklošín, S. Mrskoš, M. Pajer, J. Rázl, K. Keilová,K. Malcová, K. Mizerová, A. Muzikářová, K. Pleštilová, E. Stejskalová, E. Šoljaková - dle žebříčku

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz v hale, startovné domácí hráči neplatí

      Turnaj U9-U11 Kladno Junior Cup - BaC Kladno, neděle 31. 3. 2019, Hala BaC Kladno

      Nominovaní:
      T. Bednář, K. Škaloud, A. Blažková, S. Kerplová

      Vedoucí: Martina Kerplová

      Poznámka: sraz u čerpací stanice Čermák

      GP C U15 - Badminton VK Aš, sobota 30. 3. 2019, Sportovní hala Aš

      Nominovaní:
      Natálka Slabá

      GP C U15 - BK TU v Liberci, sobota 23. 3. 2019, hala TU Liberec

      Nominovaní:
      O. Beran, F. Böhm, D. Kerpl, M. Miklošín, K. Keilová, A. Muzikářová, N. Slabá, E. Šoljaková (dle žebříčku)

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz v horní hale

      Turnaj U9-U13 - Montas Hradec Králové, sobota 23. 3. 2019, hala TJ Montas

      Nominovaní:
      U11: K. Škaloud, A. Blažková, S. Kerplová
      U13: M. Lank, V. Marek (dle žebříčku) M. Nidrle (dle žebříčku), J. Ježková, L. Pszyková, K. Tomešová, E. Špryslová

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

      GP B U17 - Dobřany, sobota 23. 3. 2019, Tenisová hala v Dobřanech

      Nominovaní:
      Jan Rázl, František Beran, Stanislav Mrskoš, Klára Malcová, Eliška Stejskalová

      Vedoucí: bude upřesněn

      Poznámka: Odjezd v pátek 22. 3. odpoledne (bude upřesněno), startovné hradí klub

      GP C U19 - Hamr Praha, sobota 16. 3. 2019, sportovní areál HAMR–Braník

      • Sraz: 6:45
      • Startovné: 360 Kč

      Nominovaní:
      F. Beran, S. Mrskoš, J. Rázl, M. Skalák, K. Malcová

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM
      propozice: http://www.tournamentsoftware.com/sport/regulations.aspx?id=ABFC7149-BE6C-455E-B1C2-0EC08F6CA329

      GP C U13 - Super Stars Most, sobota 16. 3. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

      Nominovaní:
      T. Bednář, O. Beran, D. Kerpl, V. Marek, M. Nidrle, S. Kerplová, E. Králová, L. Pszyková, K. Tomešová

      Vedoucí: M. Kerplová + 1

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

      Kladno Junior Cup U9-U11 2.kolo - BaC Kladno, neděle 10. 3. 2019, Hala BaC Kladno

      Nominovaní:
      V. Pětioký, S. Kerplová

      Vedoucí: Martina Kerplová

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

      GPC U17 - TJ Astra ZM Praha , neděle 10. 3. 2019, hala TU Liberec

      Nominovaní:
      E. Stejskalová, K. Pleštilová, F. Beran, S. Mrskoš, M. Miklošín

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM

      GP C U17 - Super Stars Most, sobota 9. 3. 2019, Hala Sportpark Most

      • Startovné: 200 Kč

      Nominovaní:
      Jan Rázl

      Vedoucí: Jan Rázl st.

      GPB U15 - TJ Sokol Pardubice Polabiny , pátek 9. 3. 2018, Hala Univerzity Pardubice

      Nominovaní:
      K. Keilová, K. Malcová, A. Muzikářová, E. Šoljaková

      Vedoucí: D. Keil

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM, startovné hradí klub

      GP B U19 - TJ Orlová-Lutyně, sobota 2. 3. 2019, Sportovní hala gymnázia Orlová

      Nominovaní:
      Filip Marek, Hana Stejskalová

      Vedoucí: Martin Marek

      Poznámka: Sraz v pátek dle dohody

      GP B U13 - SK Hamr Praha, sobota 2. 3. 2019, sportovní areál HAMR–Štěrboholy

      Nominovaní:
      Dennis Kerpl, Ondřej Beran, Ester Králová, Karolína Tomešová

      Vedoucí: Bude upřesněn

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

      GP C U15 - BaC Kladno, neděle 24. 2. 2019, Hala BaC Kladno

      Nominovaní:
      Natálie Slabá, Klára Malcová, Eliška Šoljaková, Anna Muzikářová, Kateřina Keilová, Dennis Kerpl, Matyáš Miklošín

      Vedoucí: J. Koňas, M. Kerplová

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

      GP C U15 - Slovan Karlovy Vary, sobota 23. 2. 2019, Badminton aréna Karlovy Vary

      Nominovaní:
      Natálie Slabá

      Finále OP družstev U13 - Super Stars Most, neděle 17. 2. 2019, Hala Sportpark Most

      • Sraz: 6:00

      Nominovaní:
      družstvo A: D. Kerpl, O. Beran, N. Slabá, K. Keilová
      družstvo B: V. Marek, M. Nidrle, E. Králová, L. Pszyková, K. Tomešová

      Vedoucí: Bude upřesněno

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim

      GP A U17 - Monta Hradec Králové, sobota 16. 2. 2019, Sportovní hala ZŠ Kukleny

      Nominovaní:
      Jan Rázl

      Vedoucí: Bude upřesněno

      Turnaj U9-U11 - BaC Kladno, neděle 10. 2. 2019, Hala BaC Kladno

      Nominovaní:
      U11 - Tobiáš Bednář, Vilém Pětioký, Amálie Blažková Amálie
      U10 - Sofia Kerplová, Kryštof Škaloud

      Vedoucí: Martina Kerplová

      Poznámka: Jsou tu nominovaní děti, které pojedou na svůj první turnaj. Budou potřebovat sportovní soupravu, triko, šortky/sukni/legíny, sportovní boty do haly (ne kecky), raketu, malý ručník, švihadlo, jídlo a pití (mají tam i bufet) a dobrou náladu :-)

      GP C U19 - Slovan Vesec, sobota 9. 2. 2019, ZŠ Barvířská

      Nominovaní:
      H. Stejskalová, T. Charyparová, E. Stejskalová, K. Mizerová, M. Skalák

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz v hale ZŠ Barvířská

      GP C dospělí - Sokol Radotín Meteor Praha, sobota 9. 2. 2019, tělocvična ZŠ Praha – Vinoř

      Nominovaní:
      F. Marek, B. Čvančarová, K. Procházková

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim

      GP A U15 - Super Stars Most , sobota 9. 2. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

      Nominovaní:
      J. Rázl, K. Malcová

      Vedoucí: M. Šída

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim

      GP C U15 - Deltacar Benátky n. J., neděle 3. 2. 2019, CR Project badmintonové centrum

      Nominovaní:
      D. Kerpl, A. Muzikářová, E. Šoljaková, N. Slabá, K. Keilová

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz na čerpací stanici Prim, účast potvrdit do 30.1.2019 do 12:00

      GP D U15 - Slovan Vesec, sobota 2. 2. 2019, ZŠ Barvířská

      Nominovaní:
      N. Slabá, E. Vítková, M. Miklošín, F. Böhm, Š. Hanuš

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz v hale, hrají se pouze dvouhry. účast potvrdit do středy 30.1.2019 do 12:00
      Pokud by chtěl měkdo chlapců jet i v neděli do Benátek, prosíme o včasné nahlášení

      GP C U13 Challenge Cup - Super Stars Most, sobota 2. 2. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

      Nominovaní:
      M. Nidrle, K. Tomešová, L. Pszyková, V. Marek, E. Králová, O. Beran

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz na čerpací stanici Prim, účast potvrdit do středy 30.1.2019 do 12:00

      GP C U17 Open - SK Hamr Praha , neděle 27. 1. 2019, sportovní areál HAMR–Braník

      Nominovaní:
      Jan Rázl

      Vedoucí: Jan Rázl st.

      GP C U17 Open - BK Králův Dvůr , neděle 27. 1. 2019, tělocvična ZŠ Králův Dvůr

      Nominovaní:
      F. Beran, M. Pajer, K. Mizerová, E. Šoljaková, K. Malcová, E.S tejskalová, K. Pleštilová, A. Muzikářová

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim, přihláška do pátku 25.1.2019

      GP C U19 Open - TJ Chemička Ústí nad Labem, sobota 26. 1. 2019, Hala UJEP Ústí n. L.

      Nominovaní:
      J. Kubáček, M. Skalák, H. Stejskalová, T. Charyparová

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Prim, přihláška do středy 23.1.2019 - 12:00

      GPA U19 - TJ Montas Hradec Králové , sobota 26. 1. 2019, sportovní hala TJ Montas v Kuklenách

      Nominovaní:
      Filip Marek

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Startovné hradí klub

      GP A U13 - Badminton VK Aš , sobota 26. 1. 2019, Sportovní hala Aš

      Nominovaní:
      D. Kerpl, O. Beran, V. Marek, E. Králová

      Vedoucí: M. a P. Kerplovi

      Poznámka: Odjezd po dohodě v pátek, startovné hradí klub

      GP C U15 - Super Stars Most, sobota 12. 1. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

      Nominovaní:
      D. Kerpl, O. Beran, E. Šoljaková, A. Muzikářová, K. Keilová, N. Slabá, M. Miklošín, F. Böhm, Š. Hanuš

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz čerpací stanice PRIM

      GP D U 13 - Chemička Ústí n. L., sobota 19. 1. 2019, Hala UJEP Ústí n. L.

      Nominovaní:
      S. Kerplová, M. Lank, T. Bednář, E. Špryslová, J. Ježková, J. Hrnčířová, L. Pszyková,K. Tomešová, V. Marek, M. Nidrle, E. Králová

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz čerpací stanice PRIM

      GPC U19 Open - BaC Kladno, neděle 13. 1. 2019, Hala BaC Kladno

      Nominovaní:
      F. Marek, J. Kubáček, H. Stejskalová, T. Charyparová, K. Mizerová, A. Chudoba, M. Skalák

      Vedoucí: Martin Marek

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM

      GPC U17 Open - TJ Chemička Ústí n. L , sobota 12. 1. 2019, Hala UJEP Ústí n. L.

      • Sraz: 6:30
      • Startovné: 300 Kč

      Nominovaní:
      J. Rázl, F. Beran, K. Malcová, A. Muzikářová, E. Stejskalová, E. Šoljaková, K. Keilová, K. Pleštilová, N. Slabá

      Vedoucí: J.Koňas, L.Stejskal

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice PRIM

      GP C U13 Open - Deltacer Benátky n.J., sobota 12. 1. 2019, CR Project badmintonové centrum

      Nominovaní:
      O. Beran, M. Nidrle, V. Marek, E. Králová, K. Tomešová, L. Pszyková

      Vedoucí: P. Tomeš + 1

      Poznámka: Sraz u čerpací stanice Čermák

      GP C U13 - BK TU v Liberci, sobota 5. 1. 2019, hala TU Liberec

      Nominovaní:
      D. Kerpl, O. Beran, V. Marek, M. Nidrle, E. Králová, L. Pszyková, K. Tomešová

      Vedoucí: bude upřesněno

      Poznámka: Sraz v horní hale

      OP dospělých - Super Stars Most, sobota 5. 1. 2019, Sportovní hala SportCenter Most

      Nominovaní:
      F. Marek, H. Stejskalová, K. Procházková... a další

      Vedoucí: Mirko Šída

      Poznámka: Sraz u čepací stanice PRIM