» Fotogalerie:
9. - 10. 12. 2017 Mistrovství ČR v badmintonu jednotlivců kategorie U13 (10.12.2017)
2. 12. 2017 1. Celostátní liga dospělých, 2. kolo - BK TU v Liberci (3.12.2017)
21. 10. 2017 - Turnaj seniorů Hasta La Vista CUP 2017 Wroclaw (29.10.2017)
21. 10. 2017 Ještěd Junior Cup U9-U11 - Slovan Vesec (22.10.2017)
30. 9. 2017 KP U13 - BK TU v Liberci (1.10.2017)
28. 8. 2017 - Soustředění 2017, den sedmý a osmý = závěrečný (28.8.2017)
23. 8. 2017 - Soustředění 2017, den pátý (24.8.2017)
22. 8. 2017 - Soustředění 2017, den čtvrtý (23.8.2017)
21. 8. 2017 - Soustředění 2017, den třetí (22.8.2017)
20. 8. 2017 - Soustředění 2017, den druhý (21.8.2017)
9. 8. 2017 - Fyzické soudtředění (20.8.2017)
7. 5. 2017 Mistrovství ČR seniorů - ZčBaS (8.5.2017)
7. 5. 2017 Regionální výběry U15 Falco Cup - BK TU v Liberci (7.5.2017)
29. 4. 2017 Turnaj reg. výběrů U13 - SKB Český Krumlov (6.5.2017)
23. 4. 2017 GP A dospělí Memoriál Petra Sima - BK TU v Liberci (24.4.2017)
16. 4. 2017 - Yonex Junior Cup 2017 Berlín (23.4.2017)
24. 3. 2017 - Zemřel Ivan Škácha (24.3.2017)
11. 3. 2017 Turnaj U9-U13 - Holice (16.3.2017)
18. 2. 2017 GP A U17 - TJ Orlová - Lutyně (19.2.2017)
28. 1. 2017 GP A U19 - TJ Montas Hradec králové (30.1.2017)
22. 1. 2017 GP C U13 - BK TU v Liberci (28.1.2017)
21. 1. 2017 GP D U17 - TJ Slovan Vesec (25.1.2017)
14. 1. 2017 GP D U15 - BK TU v Liberci (17.1.2017)
7. 1. 2017 GP D U13 - Slovan Vesec (11.1.2017)
8. 1. 2017 GP A dospělí - Memoriál St. Krauze Český Těšín (9.1.2017)
17. 12. 2016 1. liga dospělých - BK TU v Liberci (23.12.2016)
17. 12. 2016 - Lasvit vánoční turnaj U9-U11 - BL TU v Liberci (23.12.2016)
18. 12. 2016 GP C U13 Lasvit Open (23.12.2016)
12. 11. 2016 GP D U13 Open - Slovan Vesec (16.11.2016)
5. 11. 2016 Czech Talent U11 - SKB Český Krumlov (10.11.2016)
29. 10. 2016 OP U13 - TJ Slovan Vesec (31.10.2016)
22. 10. 2016 OP U17 - TJ Baník Most (24.10.2016)
23. 10. 2016 GP B U13 - TJ Hamr Praha (23.10.2016)
23. 10. 2016 GP B dospělí - Ostrava (23.10.2016)
15. 10. 2016 1. liga dospělých - Praha (17.10.2016)
9. 10. 2016 GP B U17 - TJ Agrotec Hustopeče (12.10.2016)
2. 10.2016 GP D U13 Open - Super Stars Most (3.10.2016)
24. 9. 2016 KP U19 - Slovan Vesec (26.9.2016)
18. 9. 2016 - Summer Cup Frankfurt n. M. (21.9.2016)
17. 9. 2016 GP C U17 Open - BaC Kladno (20.9.2016)
3. 9. 2016 - GP C U13 + U17 - So Polabiny Pardubice (10.9.2016)
3. 9. 2016 - Sportlive 2016 Home Credit Aréna Liberec (4.9.2016)
30. 8. 2016 - Herní soustředění Lomnice nad Popelkou (20.8.2016)
10 .8. 2016 - Fyzické soustředění Český Dub (6.8.2016)
19. 6. 2016 Tröbitzer Nachwuchsturnier - Tröbitz (23.6.2016)
5. 6. 2016 GP A U17 - TJ Orlová-Lutyně (6.6.2016)
29. 5. 2016 GP B dospělí - BK Baník Most (29.5.2016)
21. 5. 2016 Turnaj U9-U11 Kralupy Open - SK Prosek Praha (24.5.2016)
22. 5. 2016 GP A U19 - Badminton FSpS MU Brno (23.5.2016)
8. 5. 2016 - Youth International Friedrichshafen 2016 (16.5.2016)
15. 5. 2016 Kladno Junior Cup U9-U11 - BaC Kladno (16.5.2016)
1. 5. 2016 Kladno Junior Cup U9-U11 - BaC Kladno (2.5.2016)
1. 5. 2016 Regionální výběry U15 Falco Cup 2016 - BK TU v Liberci (1.5.2016)
24. 4. 2016 GP A dospělých Memoriál Petra Sima - BK TU v Liberci (25.4.2016)
17. 4. 2016 Baráž o postup do extraligy - BK TU v Liberci (18.4.2016)
9. 4. 2016 Kladno Junior Cup U9-U11 - BaC Kladno (10.4.2016)
27. 3. 2016 - Yonex Cup Berlín (7.4.2016)
20. 3. 2016 GP C U17 Open - BaC Kladno (31.3.2016)
12. 3. 2016 GP C U13 Open Mem. Zd. Kožešníka - TJ Slovan Vesec (17.3.2016)
12. 3. 2016 GP C U17 Open Velikonoční turnaj - BK Goram Teplice (14.3.2016)
27. 2. 2016 1. celostátní ligu dospělých 5. kolo - BK TU v Liberci (28.2.2016)
9. 1. 2015 GP D U15 - TJ Slovan Vesec (11.1.2016)
19. 12. 2015 1. celostátní liga, 3. kolo - TJ Slovan Vesec (21.12.2015)
20. 12. 2015 MČR U15 - BK TU v Liberci (20.12.2015)
5. 12. 2015 1. liga dospělých 2. kolo - Super Stars Most (6.12.2015)
28. 11. 2015 KP U19 - BK TU v Liberci (2.12.2015)
14. 11. 2015 OP U15 - BK Goram Teplice (22.11.2015)
8. 11. 2015 KP U15 - BK TI v Liberci (12.11.2015)
1. 11. 2015 GP C U17 Open - BaC Kladno (4.11.2015)
11. 10. 2015 GP C U13 - TJ Proboštov (17.10.2015)
10. 10. 2015 1. celostátní liga, 1. kolo - BK TU v Liberci (12.10.2015)
3. 10. 2015 GP C U15 - BK Goram Teplice (8.10.2015)
26. 9. 2015 MS seniorů - Helsingborg, Švédsko (4.10.2015)
26. 9. 2015 GP B U13 - TJ Sokol Polabiny Pardubice (1.10.2015)
29. 8. 2015 - Soustředění, den osmý (30.8.2015)
27. 8. 2015 - Soustředění, den šestý (28.8.2015)
26. 8. 2015 - Soustředění, den pátý (27.8.2015)
25. 8. 2015 - Soustředění, den čtvrtý (26.8.2015)
24. 8. 2015 - Soustředění, den třetí (25.8.2015)
23. 8. 2015 - Soustředění 2015, den druhý (24.8.2015)
22. 8. 2015 - Soustředění 2015, den první (23.8.2015)
8. 8. 2015 - Fyzické soustředění PSA Český Dub (8.8.2015)
12. 6. 2015 - Zakončení sezóny 2014-2015 (19.6.2015)
7. 6. 2015 Falco Cup 2015 - BK TU v Liberci (8.6.2015)
2. 5. 2015 MČR seniorů 2015 - Plzeň (11.5.2015)
3. 5. 2015 Kladno Junior Cup U9-U11, 2. kolo - BaC Kladno (11.5.2015)
11. 4. 2015 - OP U15 TJ Slovan Vesec (13.4.2015)
5. 4. 2015 - Yonex Cup 2015 Berlín (9.4.2015)
22. 3. 2015 - GP C dospělí TJ Slovan Vesec (29.3.2015)
14. 3. 2015 Goram Mini Cup U9-U11 - BK Goram Teplice (15.3.2015)
28. 2. 2015 - KP družstev žáků U13 2. kolo - BK TU v Liberci (2.3.2015)
14. 2. 2015 GP C U13 Memoriál Zd. Kožešníka - TJ Slovan Vesec (15.2.2015)
31. 1. 2015 - GP C U13 BK Goram Teplice (2.2.2015)
3. 1. 2015 Turnaj U11 - BK deltacar Benátky n. J. (5.1.2015)
13. 12. 2014 Lasvit Vánoční turnaj U9-U11, GP C U13 - BK TU v Liberci (14.12.2014)
30. 11. 2014 KP družstev U13 - TJ Slovan Vesec (3.12.2014)
29. 11. 2014 1. celostátní liga 2. kolo - BK TU v Liberci (1.12.2014)
22. 11. 2014 GP C U15 - Goram Teplice (27.11.2014)
23. 11. 2014 Czech Talent U11 - SKB Český Krumlov (24.11.2014)
18. 10. 2014 GP C U 15 Karakal Cup - Goram Teplice (4.11.2014)
18. 10. 2014 Ještěd Junior Cup U9-U11 - TJ Slovan Vesec (26.10.2014)
11. 10. 2014 Goram Mini Cup U9-U11 - TJ Goram Teplice (14.10.2014)
11. 10. 2014 1. liga dospělých, 1. kolo (13.10.2014)
4. 10. 2014 RSL Cup U9-U13 - TJ Sokol Polabiny Pardubice (7.10.2014)
21. 9. 2014 - GP C U15 Super Stars Most (22.9.2014)
13. 9. 2014 Turnaj nadějí U9 - U11 - BK Goram Teplice (18.9.2014)
30. 8. 2014 - Soustředění Lomnice n. P., díl závěrečný (29.8.2014)
19. 6. 2014 - Zakončení sezóny (23.6.2014)
31. 5. 2014 Falco Cup 2014 - BK TU v Liberci (2.6.2014)
25. 5. 2014 Regionální výběry U13 - SKB Český Krumlov (27.5.2014)
17. 5. 2014 - Mistrovství ČR veteránů - BK TU v Liberci (19.5.2014)
4. 5. 2014 MČR U13 - BK TU v Liberci (6.5.2014)
20. 4. 2014 GP A dospělých Memoriál Petra Sima - BK TU v Liberci (22.4.2014)
22. 3. 2014 KP U15 - BK TU v Liberci (25.3.2014)
2. 3. 2013 GP A U13 - Brno-Jehnice (3.3.2014)
15. 2. 2014 GP C U13 Mem. Zd. Kožešníka - Slovan Vesec (18.2.2014)
16. 2. 2014 OP družstev žáků - TJ Slovan Vesec (16.2.2014)
1. 2. 2014 GP C U15 - TJ Baník Most (2.2.2014)
26. 1. 2014 Turnaj neregistrovaných - BK TU v Liberci (31.1.2014)
25.. 1. 2014 - Compo Praha extraliga badmintonových družstev dospělých 4. kolo (27.1.2014)
19. 1. 2014 OP dospělí - BK TU v Liberci (20.1.2014)
15. 12. 2013 Lasvit vánoční turnaj - BK TU v Liberci (17.12.2013)
1. 12. 2013 GP A U13 - Baník Most (2.12.2013)
17. 11. 2013 GP D U15 - BK TU v Liberci (18.11.2013)
2. 11. 2013 GP C U13 - BU TU v Liberci (6.11.2013)
27. 10. 2013 - 9. Youngsters International Luxembourg (1.11.2013)
26. 10. 2013 GP D U13 - TJ Slovan Vesec (29.10.2013)
19. 10. 2013 - Otevřený GP C U13 Montas Hradec Králové (23.10.2013)
13. 10. 2013 - GP A U 13 Lokomotiva Břeclav (14.10.2013)
13. 10. 2013 - Extraliga smíšených družstev 1. kolo (13.10.2013)
21. 9. 2013 - GP C U13 Chemička Ústí n. L. (23.9.2013)
1. 6. 2013 - Babolat Cup Astra Zahr. město Praha (12.6.2013)
3. 6. 2013 - Regionální výběry U15 Falco Cup (2.6.2013)
18. 5. 2013 Kladno Junior Cup U9 - U11 - BaC Kladno (27.5.2013)
4. 5. 2013 Baráž o extraligu - Montas Hradec Králové (6.5.2013)
27. 4. 2013 Ještěd Junior Cup - Slovan Vesec (2.5.2013)
21. 4. 2013 Kladno Junior Cup U9 - U11 - BaC Kladno (1.5.2013)
28. 4. 2013 GP A dospělí - Memoriál Petra Sima (30.4.2013)
13. 4. 2013 OP U15 - Super Stars Most (22.4.2013)
20. 4. 2013 KP U13 - VSK Slavia TU Liberec (22.4.2013)
7. 4. 2013 OP U13 - VSK Slavia TU Liberec (9.4.2013)
31. 3. 2013 - Victor Junior Cup Berlín (4.4.2013)
30. 3. 2013 - OP družstev dospělých (1.4.2013)
24. 3. 2013 KP U15 - Slovan Vesec (25.3.2013)
16. 2. 2013 GP C U13 Mem. Zd. Kožešníka - Slovan Vesec (19.2.2013)
27. 1. 2013 - GP D U15 VSK Slavia TU Liberec (29.1.2013)
26. 1. 2013 - Compo Praha Extraliga badmintonových družstev 4. kolo (27.1.2013)
15. 12. 2012 - LASVIT Vánoční turnaj U9 - U11, otevřený GP C U13 (16.12.2012)
8. 12. 2012 - GP D U13 Slovan Vesec (9.12.2012)
11. 11. 2012 - RSL Czech talent U11 SKB Český Krumlov (12.11.2012)
22. 9. 2012 - Turnaje GP D U13 + U17 VSK Slavia TU Liberec (23.9.2012)
15. 9. 2012 - Turnaj U9 - U11 BK Junior Benátky n. J. (16.9.2012)
2. 6. 2012 - Turnaj reg. výběrů U15 Falco Cup 2012 VSK Slavia TU Liberec (3.6.2012)
26. 5. 2012 - Babolat Cup U9 - U11 Astra Praha (28.5.2012)
20. 5. 2012 - Yonex Cup U7 - U14 So Radotín Praha (27.5.2012)
12. 5. 2012 - U11 Májový turnaj Baník Most (14.5.2012)
6. 5. 2012 - U11 Kladno Junior Cup 3. kolo (7.5.2012)
21. 4. 2012 - U11 Kladno Junior Cup 2. kolo (24.4.2012)
9. 4. 2012 - Victor Junior Cup 2012 Berlín (10.4.2012)
1. 4. 2012 - U11 Kladno Junior Cup 1. kolo (4.4.2012)
24. 3. 2012 - SOTX Cup U9 - U11 Ústí nad Labem (26.3.2012)
24. 3. 2012 - OP U15 VSK Slavia TU Liberec (25.3.2012)
18. 2. 2012 - Memoriál Zd. Kožešníka U9 - U11 Slovan Vesec (19.2.2012)
12. 2. 2012 - MČR dospělých Plzeň (14.2.2012)
11. 2. 2012 - Dětský turnaj T-Club Ústí n. L. (13.2.2012)
05. 02. 2012 - OP družstev žáků 2. kolo VSK Slavia TU Liberec (6.2.2012)
28. 1. 2012 - Compo Praha extraliga badmintonových družstev, 4. kolo (30.1.2012)
28. 1. 2012 - KP U13 Slovan Vesec (29.1.2012)
21. 1. 2012 - Otevřený U9 - U13 Perníkový turnaj So Polabiny Pardubice (23.1.2012)
8. 1. 2012 - Otevřený turnaj U9 - U11 BK73 Deltacar Benátky n. J. (9.1.2012)
17. 12. 2011 - Vánoční turnaj U9 - U11 VSK Slavia TU Liberec (19.12.2011)
17. 12. 2011 - GP C U15 TJ Goram Teplice (18.12.2011)
26. 11. 2011 - GP D U15 VSK Slavia TU Liberec (28.11.2011)
13. 11. 2011 - Otevřený turnaj U9 - U13 Hamr Praha (14.11.2011)
5. - 6. 11. 2011 - Badminton Czech Talent 2011 kat. U11 Český Krumlov (7.11.2011)
30. 10. 2011 - GP A U19 SKB Český Krumlov (1.11.2011)
29. 10. 2011 Otevřený turnaj U9 - U13 Sokol Polabiny Pardubice (31.10.2011)
23. 10. 2011 - Soustředění 2011 Lomnice n. P. (23.10.2011)
15. - 16. 10. 2011 - Compo Praha extraliga badmintonových družstev, 1, kolo (17.10.2011)
2. 10. 2011 - Otevřený GP C U13 Karakal Cup Goram Teplice (3.10.2011)
17. 9. 2011 - Otevřený turnaj U9 - U11 Benátky n. Jizerou (30.9.2011)
11.09.2011 - Otevřený U11 Goram Teplice (12.9.2011)