Nominace na turnaje 2020

(xxx - bez informace, yyy - potvrzeno, zzz - omluva)

Aktualizace: 13. 10. 17:30 


ŘÍJEN 2020

Prosíme potvrzení účasti / omluvy všech turnajů na email: bktulbc@gmail.com do středy 7. 10.!

 

Čtvrtek 1. 10. - sobota 3. 10. BEC U-17 Český Krumlov:
Propozice  

J. Rázl


Sobota 3. 10. GP C U-15 Baník Most:
Propozice
O. Beran
, D. Kerpl, V. Marek, M. Nidrle, K. Keilová, E. Králová, K. Tomešová

Doprovod: J. Koňas

Neděle 4. 10. OP družstev žáků Liberec:

O. Beran, D. Kerpl, V. Marek, M. Nidrle, K. Keilová, E. Králová, K. Tomešová

Doprovod: M. Marek

sraz: 8:00 horní hala TU Harcov


Sobota 10. 10. GP D U-13 Super Stars Most:

Propozice

T. Bednář, V. Pětioký, J. Hrnčířová, S. Kerplová, E. Nidrlová, L. Winklerová

Sobota 10. 10. - neděle 11. 10. MČR družstev žáků (U-15) Brno Slatina:

Propozice

O  Beran, D. Kerpl, V. Marek, M. Nidrle, K. Keilová, E. Králová,  K. Tomešová

sraz: pátek 9. 10. 16:00, črpací stanice Čermák

doprovod: M. Marek + 

Sobota 10. 10. GP C U-17 Baník Most:

Propozice

S. Mrskoš, K. Keilová, K. Malcová, A. Muzikářová, K. Pleštilová

sraz: 6:00, čerpací stanice PRIM

doprovod: L. Stejskal


Sobota 17. 10. - neděle 18. 10. Badminton Czech Talent 2020 Český KrumlovZRUŠENO

S. Kerplová, L. Winklerová

Doprovod: M. Kerplová

Sobota 17. 10. OP U-15 Liberec: ZRUŠENO

O. Beran, D. Kerpl, V. Marek, M. Nidrle, K. Keilová, E. Králová, K. Tomešová


Sobota 24. 10. OP U-13 Super Stars MostZRUŠENO

T. Bednář, J. Hrnčířová, S. Kerplová, E. Nidrlová, K. Tomešová, L. Winklerová

Sobota 24. 10. GP C U-19 Ústí nad Labem: ZRUŠENO

S. Mrskoš, M. Skalák, T. Charyparová, A. Muzikářová, K. Mizerová, K. Pleštilová

Neděle 25. 10. GP D U-15 Super Stars MostZRUŠENO

O. Beran, V. Marek, M. Nidrle, M. Zikán, K. Keilová, E. Králová, K. Tomešová


Sobota 31. 10 - neděle 1. 11. MČR U-15 OstravaZRUŠENO

dle postupů: D. Kerpl (?)

Sobota 31. 10. U-11 kvalifikační minibadminton (místo bude upřesněno - Severní Čechy)ZRUŠENO

U-9: L. Tomeš

U-11: S. Kerplová, L. Winklerová


Sobota 7. 11 - neděle 8. 11. MČR U-13 Český KrumlovZRUŠENO

Propozice

dle postupů: K. Tomešová (?)

Sobota 7. 11. GP D U-13 VesecZRUŠENO

T. Bednář, V. Pětioký, J. Hrnčířová, E. Nidrlová, S. Kerplová, L. Winklerová

Sobota 7. 11. GP C U-17 Praha VinořZRUŠENO

S. Mrskoš, J. Rázl, K. Keilová, K. Malcová, A. Muzikářová, K. Pleštilová


Sobota 14. 11. - neděle 15. 11. MČR U-11 minibadminton VedryněZRUŠENO

dle postupů z kvalifikačního turnaje: L. Tomeš (?), S. Kerplová (?), L. Winklerová (?)

Doprovod: M. Kerplová

Pátek 13. 11. - neděle 15. 11. MM ČR juniorů OrlováZRUŠENO

Propozice

J. Rázl

Sobota 14. 11. OP U-17 Baník MostZRUŠENO

S. Mrskoš, J. Rázl (nebo MMČR), K. Keilová, K. Malcová, A. Muzikářová, K. Pleštilová