Nominace na turnaje 2022

Upozornění: Každý hráč se na turnaji musí prokázat buďto platným negativním testem na Covid-19 nebo potvrzením o prodělané nemoci v poledních 180 dnech nebo potvrzením o ukončeném očkování a to 14 dní od druhé dávky

Aktualizace: 20. 5. 11:15


Květen a červen 2022 - Prosíme potvrzení účasti / omluvy všech turnajů na email: bktulbc@gmail.com do čtvrtka 12. 5.!

(xxx - bez informace, yyy - potvrzeno, zzz - omluva)

Sobota 14. 5. - neděle 15. 5. MČR v minibadmintonu U-11 Vendryně:

L. Tomeš, L. Tokarová

Sobota 14. 5. GP C U-13 Vesec:

S. Kerplová, L. Winklerová

Sobota 14. 5. GP C U-17 Brno:

D. Kerpl

Sobota 14. 5. - neděle 15. 5. GP A U-19 Brno - Slatina:

S. Mrskoš, J. Rázl, K. Malcová


Pátek 20. 5. - neděle 22. 5. BEC U-17 Adria U17 International Opatija:

D. Kerpl

Neděle 22. 5. GPC U-17 Most:

O. Beran, V. Marek, M. Nidrle, E. Králová, K. Tomešová

Odjezd: 6:15 od čerpací stanice Prim
Startovné: Kč 350,- za všechny disciplíny 
Cestovné: Kč 150,-
Doprovod: Pavel Tomeš

Sobota 28. 5. - neděle 29. 5. GP B U-13 Praha Vinoř:

S. Kerplová

Sobota 28. 5. - neděle 29. 5. GP B U-17 Brno - Slatina:

D. Kerpl


Čtvrtek 2. 6. - neděle 5. 6. Mezinárodní turnaj U9 - U15 - Yonex Czech Youth International 2022 Praha:

S. Kerplová

Sobota 4. 6. GP D U-15 Liberec Vesec:

T. Bednář, V. Pětioký, E. Nidrlová, L. Winklerová

Sobota 4. 6. - neděle 5. 6. GP B U-15 Pardubice:

K. Tomešová


Sobota 11. 6. GP C U-13 Praha Skalka:

L. Winklerová (dle zájmu individuálně)

Sobota 11. 6. GP C U-17 Praha Vinoř:

O. Beran, D. Kerpl,  V. Marek, M. Nidrle, E. Králová, K. Tomešová

Sobota 11. 6. - neděle 12. 6. GP B U-19 Liberec:

S. Mrskoš, J. Rázl, K. Malcová, A. Muzikářová


Sobota 18. 6. Turnaj libereckých přípravek Liberec:

J. Peša, C. Souček, M. Třeška, J. Turek,  E. Andršová, G. Králová, T. Kučerová

Sobota 18. 6. Turnaj U-8 až U-11 Praha Vinoř:

L. Tomeš, L. Tokarová

Pátek 17. 6. - neděle 19. 6. BEC U-17 Austrian U17 Open Dornbirn (Rakousko):

D. Kerpl


Neděle 26. 6. - 30. 6. Letní olympiáda dětí a mládeže Olomouc (U-17):

D. Kerpl,  V. Marek, E. Králová, K. Tomešová (náhradník M. Nidrle)